Vyhledávání

Doprava

 

Jste tu proto, abychom Vám zařídili co nejlevnější dopravu a proto se Vám budeme plně věnovat.

Sjednáme vám nejvýhodnější dopravu ve Vámi stanovený čas.

Doprava stavebnin je velmi specifická záležitost. Zákazníci se nás ptají, proč nemáme  předem přesně vyčíslenou dopravu. Bohužel to není možné, protože doprava stavebního materiálu je ovlivněna spoustou okolností a nejde tedy jednoduše předem vyčíslit dopravu, jako například u balíku, který je zavážen přepravní službou typu PPL. V následujících řádcích Vám vysvětlíme a popíšeme způsoby, možnosti a okolnosti dopravy.

Dopravu stavebního materiálu ovlivňuje mnoho aspektů, jako je hmotnost,množství počet palet, přepravní vzdálenost, jakým typem vozu bude materiál zavážen (autem s hydraulickou rukou či bez) a v neposlední řadě i charakterem materiálu, zda se jedná o těžký materiál nebo naopak o lehký materiál jako je například polystyren či nějaké příslušenství. V závislosti na výše uvedeném pro Vás vybíráme po přijetí objednávky nejvhodnější a nejvýhodnější způsob dopravy.

Možnosti dopravy

  1. Osobní odběr
  2. Doprava až k vám

Osobní odběr

Objednaný stavební materiál můžete odebrat v našich smluvních skladech nebo přímo ve výrobním závodu. Osobní odběr materiálu není nijak zpoplatněn, ceny materiálu jsou tedy konečné a neplatíte nic navíc! Po objednání Vás telefonicky kontaktujeme a dohodneme spolu termín kdy a kde je možné materiál vyzvednout.

Kde si můžete stavebniny vyzvednout

  • Cementové zboží Štěpánovice 40 Rovensko pod Troskami

 


Doprava až k Vám

Stavební materiál Vám můžeme zavézt až na stavbu kamkoliv po celé ČR. Při objednávce zašktněte „doprava až k Vám“ a jednoduše objednávku dokončete a odešlete. Nic neriskujete, objednávka je pro Vás zatím nezávazná! Po přijetí objednávky vyčíslíme přesnou a později neměnnou cenu dopravy a tu Vám sdělíme telefonicky či emailem. Po odsouhlasení ceny dopravy doplníme dohodnutou částku do objednávky, vyřídíme platbu a poté Vás telefonicky kontaktuje dispečer dopravy, se kterým dohodnete přesný den a přibližnou hodinu závozu.

 

 

 Co když zboží na paletě přesahuje ? nevadí

 DO 10cm: +10% k.cenně = přepočítavací koeficient ceny 1.1

 DO 20cm: +10% k.cenně = přepočítavací koeficient ceny 1.2

 Vrácení palety zpět: 50kč/plt

 


 informace o paletovém  hospodářství naleznete v soboru níže  

 paletove-hospodarstvi.pdf

 

 

 

 

 

© 2017 Všechna práva vyhrazena.

www.cementove-zbozi.cz https://www.facebook.com/Cementovezbozi/